O firmie
Zakład Kształtowania i Utrzymania Terenów Zieleni "RAJGRAS" prowadzi działalność nieprzerwanie od 1991 roku. Najwięcej uwagi przykładamy do systematycznego rozwoju firmy oraz zapewnienia najwyższej jakości świadczonych dla Państwa usług. Jako specjalistyczna firma posiadamy wyszkolony zespół ludzi w pełni odpowiedzialnych i mających fachowe umiejętności techniczne. Jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności jest pielęgnacja i utrzymywanie zieleni miejskiej, osiedlowej, projektowanie i zakładanie ogrodów oraz terenów zieleni. Realizacje zagospodarowania terenu wykonywane są ściśle według projektów pod nadzorem projektantów. Na wykonywane prace udzielane są gwarancje, a warunki współpracy regulują odpowiednie umowy. Zaufały nam już setki klientów, którzy powierzyli nam swoje ogrody oraz tereny wokół swoich domów, zakładów pracy i urzędów.
Wszystkie usługi prowadzimy wykorzystując własną bazę sprzętową. Dysponujemy pełnym zestawem specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji trawników, mechanicznego cięcia żywopłotów, wycinki drzew i krzewów oraz do frezowania pni po wyciętych drzewach. Te nowoczesne urządzenia pozwalają nam szybko, sprawnie i terminowo realizować zlecenia. Posiadamy również własne środki transportu oraz zestawy narzędzi do renowacji terenów zieleni, świadczymy między innymi usługi koparko-ładowarką oraz podnośnikiem koszowym o wysięgu ramienia do 32 metrów. Wszystkie te czynniki decydują o tym, że zawsze stajemy na wysokości zadania W okresie zimowym odśnieżamy tereny przy zakładach pracy oraz innych obiektach użyteczności publicznej.
Zrealizowaliśmy już kilkanaście obiektów terenów zieleni na terenie miasta Rybnika m. in. na zlecenie Urzędu Miasta w Rybniku. Na swoim koncie mamy również kilkadziesiąt innych zrealizowanych zleceń dla inwestorów z rejonu Rybnika i okolic. Udzielane nam referencje potwierdzają zarówno nasze kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, jak i najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki nim również Państwo macie gwarancję profesjonalnego i solidnego wykonania powierzonych nam prac. Wszystkie zlecenia i zapytania przyjmujemy telefonicznie lub mailem i konsultujemy na miejscu u klienta. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie dlatego wszelkiego typu wyceny są ustalane przez nas po uprzednim zapoznaniu się z rodzajem pracy. Zapraszam do zapoznania się z naszą pełną ofertą i współpracy w ramach Państwa potrzeb.
Dariusz Szymura

właściciel